Szybki Kontakt

All rights reserved. Designed by InterMore.pl.

Poszukiwany pracownik na stanowisko: Specjalista ds. budowlanych/inwestycji

Zakres obowiązków:

  1. Sprawowanie nadzoru ogólnego nad realizacją inwestycji w branży budowlanej oraz zagospodarowaniem terenu, w szczególności poprzez:
    1. Przygotowywanie wniosków o zakup zgodnie z obowiązującym Regulaminem  udzielania zamówień publicznych o wartości poniżej 130 000 zł netto,
    2. Merytoryczny nadzór nad realizowanymi umowami z wykonawcami,
    3. Współpraca z Działem Zamówień Publicznych,
    4. Udział w spotkaniach, naradach z wykonawcami, przygotowywanie notatek służbowych, ustaleń ze spotkań w zakresie powierzonych zadań,
    5. Przygotowywanie protokołów konieczności  w sytuacji nagłych awarii, zdarzeń związanych z bieżącą eksploatacją budynków,
    6. Weryfikacja protokołów  konieczności przedkładanych przez wykonawców robót,
    7. Weryfikacja rozliczeń zadań remontowych, inwestycyjnych,
  2. Kompletowanie dokumentów na potrzeby Działu Zamówień Publicznych (OPZ, kosztorysy inwestorskie i specyfikacje techniczne); udział w przygotowaniu postępowań przetargowych, umów i zleceń oraz uczestnictwo  w postępowaniach przetargowych  w zakresie powierzonych zadań,
  3. Przygotowywanie zleceń na usługi, roboty budowlane, weryfikacja i merytoryczne rozliczenie wykonywanych czynności technicznych,
  4. Przygotowywanie pism, wyjaśnień, informacji w zakresie powierzonych zadań,
  5. Sprawdzanie, opisywanie i podpisywanie dowodów księgowych (faktur, rachunków) pod względem merytorycznym w zakresie prowadzonych zadań,
  6. Koordynacja i nadzór firm zewnętrznych w zakresie prowadzonych robót budowlanych realizowanych w budynkach szpitala oraz obiektach w trakcie remontów,
  7. Koordynacja umów w czasie obowiązywania gwarancji na roboty budowlane, poprzez:
    1. Przyjmowanie od Użytkownika zgłoszeń wad/awarii dotyczących robót objętych gwarancją, weryfikacja tych zgłoszeń a w sytuacji potwierdzenia zasadności przygotowywanie Karty Zgłoszenia Wady,
    2. Pilnowanie terminów wyznaczonych Wykonawcom na usunięcie wady/awarii,
    3. Przygotowywanie korespondencji dotyczącej realizacji umowy w okresie gwarancji
    4. Dokonywanie odbiorów usuniętych wad gwarancyjnych i potwierdzanie ich usunięcia w Protokole Potwierdzenie Usunięcia Wady
  8. Współpraca z działem technicznym w zakresie branży budowlanej; wsparcie przy tworzeniu i realizacji budżetu utrzymania technicznego oraz modernizacji obiektu,
  9. Prowadzenie działań zmierzających do optymalizacji kosztów utrzymania nieruchomości.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne, preferowany kierunek: budownictwo
  • Umiejętność czytania i interpretacji projektów budowlanych oraz innych dokumentów technicznych
  • Znajomości procedur budowlanych, prawa budowlanego i administracyjnego, prawa zamówień publicznych
  • Odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność i terminowość
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • umowa o pracę na cały etat
  • możliwość korzystania ze świadczeń ZFŚS, w tym z dofinansowania do karnetu sportowego
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Odezwiemy się do wybranych kandydatów.
Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza z siedzibą we Wrocławiu, ul. Warszawska 2, 52-114 Wrocław. Dane osobowe Kandydatów przetwarzane będą w celu rekrutacji i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Kandydaci posiadają prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie Szpitalowi danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane są w ?Polityce prywatności danych osobowych? i dostępne są na stronie https://www.falkiewicza.pl/szpital/rodo

Dane kontaktowe
Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza we Wrocławiu
ul. Warszawska 2
52-114 Wrocław

Kontakt
tel. 71 37 74 100
fax 71 346 51 72

NIP: 899-22-27-939
REGON: 931082610