INFORMACJA DLA DYREKTORÓW SZKÓŁ I PLACÓWEK OŚWIATOWYCH ORAZ NAUCZYCIELI DOTYCZĄCA SZCZEPIEŃ

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

5 lutego 2021

Od dnia 08.02.2021 roku od godziny 8:00 rozpoczyna się rejestracja do szczepień dla nauczycieli. Szczepienia są koordynowane przez dyrektorów / kierowników szkół i placówek oświatowych, którzy będą zgłaszać chętnych na szczepienia za pomocą Systemu Informacji Oświatowej. Szpital w odpowiednim czasie poinformuje dyrektora / kierownika danej placówki o terminach poszczególnych szczepień.

Zgodnie z informacją przekazaną przez Minister Edukacji i Nauki w pierwszej kolejności możliwość szczepienia będzie oferowana nauczycielom wychowania przedszkolnego, osobom zatrudnionym jako pomoc nauczyciela, pomoc wychowawcy, nauczycielom klas I-III szkół podstawowych (w tym pracownikom świetlic), nauczycielom szkół i placówek specjalnych, nauczycielom i instruktorom praktycznej nauki zawodu oraz pracownikom pedagogicznym poradni psychologiczno-pedagogicznych. Do szczepienia przystąpić będzie mogła również kadra kierowniczo-pedagogiczna tych szkół i placówek.

W związku z powyższymi informacjami w przypadku chęci zapisania się na szczepienie oraz odpowiedzi na ewentualne pytania prosimy o kontakt z dyrektorami/kierownikami placówek, w których Państwo jesteście zatrudnieni.

Po więcej informacji zapraszamy Państwa na stronę Ministerstwa Edukacji i Nauki pod link:

https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/szczepimysie--w-drugim-tygodniu-lutego-rozpoczynamy-szczepienia-nauczycieli

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-02-05
Data publikacji:2021-02-05
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:2820