Szybki Kontakt

 
 

All rights reserved. Designed by InterMore.pl.

Światowy Dzień Zdrowia i Dzień Pracownika Służby Zdrowia

W dniu dzisiejszym obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia jak również Dzień Pracownika Służby Zdrowia.Każdego dnia obserwujemy pełną poświęceń pracę lekarzy, pielęgniarek, farmaceutów, diagnostów, ratowników, salowych oraz innych pracowników służb medycznych walczących o nasze życie i zdrowie.Z tego miejsca pragniemy podziękować właśnie Wam, za cały trud i zaangażowanie jakie wkładacie Państwo w swoją codzienną pracę, poświęcając się tym, którzy potrzebują pomocy.Jesteśmy wdzięczni za to, że możemy na Was liczyć - DZIĘKUJEMY!

Czytaj więcej

Podziękowania dla Akademii Partnerów Biznesu Sp. z o.o.

W piątek 12.02.2021 r. w naszym szpitalu pojawiła się Prezes Zarządu Akademii Partnerów Biznesu sp. z o.o. Pani Sylwia Piątkowska oraz Główny Dyrektor Zarządzający ? Członek Zarządu Pan Grzegorz Mikołajczyk. W obecności Pana Dyrektora Pawła Błasiaka oraz Pielęgniarki Oddziałowej Oddziału Chorób Wewnętrznych i Geriatrii Pani Anny Bajan przekazali przepływową lampę wiruso i bakteriobójczą. Sprzęt darowany przez akademię przysłuży się nie tylko w aktualnej sytuacji epidemiologicznej, ale również już po jej zakończeniu w walce z różnymi drobnoustrojami występującymi w środowisku szpitalnym,...

Czytaj więcej

Dane kontaktowe
Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza we Wrocławiu
ul. Warszawska 2
52-114 Wrocław

Kontakt
tel. 71 37 74 100
fax 71 346 51 72
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP: 899-22-27-939
REGON: 931082610

© Wszelkie prawa zasteżone.
Designed by InterMore